İlham veren fikirler “Bir Hikâyem var “
8 Temmuz 2022

Erzincan Kent Konseyi ve Erzincan BY Üniversitesi Öğrenci kulüpleri mezun öğrencilerimizin iş ve sosyal hayatta başarılı olmaları için yol haritası üzerindeki fikirlerini paylaşmak için bir araya geldiler.

 

 

Erzincan belediye Başkanı Bekir Aksun, EBY Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Akın Levent. Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri, akademisyenler, Kulüp danışmanı öğretim üyeleri ve Kulüp başkanı öğrenciler Üniversite-İş Dünyası ilişkilerinin güçlendirilmesi için önümüzdeki süreçte yapılması arzu edilen aktiviteler üzerinde fikirlerini paylaştılar.

Yaptığı konuşmada iş Dünyasında başarılı olmuş iş adamı, yönetici, sanat ve spor dünyasından isimlerin doğrudan ortak bir platformda öğrencilerle tecrübelerinin paylaşmanın en güçlü yol 

olduğunu vurgulayan kent Konseyi başkanı Hikmet Köksal “ hayatta bir planı olmayanlar hep başkasının planlarının parçası olur. Ama bu plan genellikle onları mutlu etmez. Her zaman kendi akranlarınızla buluşursanız çok şey kazanamazsınız. Farklı muhit ve insanları da dinlemelisiniz. Olduğunuz yerde beklemeyin, dilinizi intibaınızı tecrübe ve görgünüzü geliştiren insanlarla bir araya gelin. Bizim gayretimiz bu insanlarla öğrencilerimizi bir araya getirmektir.”   dedi.