23 NİSAN\'DA BAŞKAN BAŞSOY\'A ÇOCUKLARDAN ZİYARET.

23 NİSAN\'DA BAŞKAN BAŞSOY\'A ÇOCUKLARDAN ZİYARET.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenlerle kutlanıyor. İlk programlar makam ziyaretleri ile başladı. Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy'da öğrencileri makamında ağırladı.

23 Nisan Çarşamba günü saat 9.30'da İl Milli Eğitim Şube Müdürü Yahya Tekin, Hocabey Toki Ortaokulu Müdürü İhsan Erol ve okul öğretmenlerinden Arzu Çağlakpınar nezaretindeki öğrenciler başkan Başsoy'u makamında ziyaret ettiler.  Öğrenciler, tüm çocuklar adına, Başkan Başsoy'a çiçek takdim ettiler.

Başkanlık makamında bir süre öğrencilerle sohbet eden Başsoy, daha sonra kendisini ziyaret eden öğrencilere hediyeler verdi.

Hocabey TOKİ ortaokulu öğrencileri Arif Mete, Muhammet Şabak, Büşra Özdemir ve Devran Bayşan, başkan Başsoy'a teşekkürlerini ilettiler.

Çocukların 23 Nisan Bayramını da kutlayan Başsoy, ülkemiz çocuklarının dünyanın en şanslı çocukları olduğunu ifade ederek, sözlerini şöyle sürdürdü:

Millet hakimiyetinin ilan edildiği, cumhuriyetin temellerinin atıldığı Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının üzerinde 94 yıl geçti. Bu büyük ve önemli günü Gazi Mustafa Kemal Atatürk, çocuklarımıza armağan etmiştir. Bizler de 94 yıldır olduğu gibi bu bayramı çocuklarımızla birlikte kutluyoruz. Bu gün, bu makamlarda oturan yöneticiler olarak, yarınlarda bu makamları dolduracak olan çocuklarımızdan çok umutluyuz. Yarının büyük, gelişmiş ve modern Türkiye'sini sizler kuracaksınız.

Haber Galeri