Daha Temiz Bir Erzincan İçin

Daha Temiz Bir Erzincan İçin

Erzincan Belediye Başkanı Bekir AKSUN Erzincan Gençlik ve Spor il Müdürlüğü Erzincan Gençlik Merkezi Gönüllülük Kulübü Çevre Timi’nin başlatmış olduğu “Temizlik Seferberliği” ne Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ile katılım sağladı.

Erzincan Gençlik Merkezi liderleri ve gönüllü gençler, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleriyle birlikte "Daha Temiz Bir Erzincan" sloganıyla çevre temizliği yaptılar.

Kurutilek mevkiinde gerçekleştirilen çevre temizliği etkinliğine Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Gençlik Spor İl Müdürü Burak Mumcu, Gençlik Merkezi Müdürü Halil Ertuğrul Köroğlu, Temizlik İşleri Müdürü Bahadır Merdan'da katıldı.

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, "Farkındalık oluşturmak, temiz bir Erzincan, temiz bir Türkiye bilincini yerleştirmek hepimizin asli görevi. Gençlerimize bunu aşılamak onlarla bu yolu yürümek daha güzel. Temiz bir Erzincan için emeği geçen gençlerimize, ekiplerimize teşekkür ederim" dedi.
Gençlik Spor İl Müdürü Burak Mumcu'da, "Gençlik Merkezi olarak Çevre Kulübümüz her hafta sonu bir temizlik faaliyeti yürütmekte. Bugün de Erzincan Belediye Başkanlığımızla birlikte çevre temizliği etkinliği gerçekleştiriyoruz. Amacımız son günlerde malumunuz oldukça üzülüyoruz Hatay'da ve diğer bazı ilerde olan yangınlar. Çevre bilincimizi ve duyarlılığımızı biraz daha artırmak istiyoruz. Temizlik konusunu aşılamak ve duyarlı olmak adına böyle bir çalışma yapıyoruz. Daha temiz bir doğa ve daha temiz bir Erzincan'da yaşamayı arzu ediyoruz." diye konuştu.

Haber Galeri