Erzincan Belediyesince 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Düzenlenen Yemekte Öğretmenler Bir Araya Geldi

Erzincan Belediyesince 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Düzenlenen Yemekte Öğretmenler Bir Araya Geldi

Erzincan Belediyesince 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen yemekte öğretmenler bir araya geldi.
Düzenlenen programa Erzincan Vali Yardımcısı İhsan Ayrancı, Belediye Başkan Vekili Ferhat Yıldız,Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, Erzincan Belediye Başkan Yardımcıları Osman Alanur ve Halit Mutlu ve çok sayıda Öğretmen katıldı.
Düzenlenen Öğretmeler günü kutlamasında bir konuşma yapan Erzincan Belediye Başkan Vekili Ferhat Yıldız, Öğretmenlerimizin bizim üzerimizde büyük emekleri bulunuyor. Devletimizin muasır medeniyetler seviyesine ulaşması da öğretmenlerimizin eseridir.Bu önemli ve manalı günde, ülkemizde ve ilimizde görev yapan bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyorum. Ben bu vesile ile Ebediyete ulaşan öğretmenlerimize de Allahtan rahmet diliyor tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler gününü kutluyorum” dedi. Erzincan Vali Yardımcısı İhsan Ayrancı ise konuşmasın da Öğretmenlerin toplumda ki yerinin çok farklı olduğunu söyleyerek, Ülkemizde Gençleri geleceğe hazırlayan öğretmenlerin çok önemli görevler ifa ettiğini söyledi.
Gerçekleştirilen konuşmaların ardından Erzincan Belediyesi Tandır Başı ekibi söylediği birbirinden güzel eserlerle izleyenlerin beğenisini kazandı.

Haber Galeri