Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
DAHİLİ TELEFON LİSTESİ

Buradasınız: Ana Sayfa - Dahili Telefon Listesi

YAZDIR

   2000 Başkan     Cemalettin BAŞSOY
2001   Toplantı Salonu
2003 Başkan Yardımcısı Sami MOLLAOĞULARI
2004 Başkan Yardımcısı Karabey ATICI
2005 Başkan Yardımcısı Halit MUTLU
2010 Özel Kalem Müdürü Fatih KARATEPE
2011

Özel

Klem Müdürlüğü

M.Cahit İPEK- Emre ÖZKAN - Engin BAŞSOY- Hüseyin AKTAŞ
  Başkan Danışmanı Murat KARA
  Başkan Danışmanı Metin YILDIRIM
2046 Başkan Danışmanı Seyfullah KABAN
2143324 Faks  
1034 Encümen Top. Sal.  
2012-2014     Sekreter Kübra BİNGÖL
1002 Sekreter İlknur BAŞSOY
2013 Sekreter Sibel GÖKÇE Faks:214 33 24
1319 Denetim Komisyonu  
1050 Şöförler Odası Burak İLHAN - Haluk POLAT
    Murat ÖZMEN - Ertugrul TELLİ
    Volkan KAYA - Halis KARABUDAK
1035 Proje Kont.mak.Mhds. Cihan KOTANLI
1279 Erzintaş Yavuz Alp KÖHNE
1297 ERTUR (Eryaksan) Adnan KORKMAZ
1285 Sivil Savunma Uzmanı Bahadır MERDAN
1818 Riyaset Çay Ocağı Nihat - Yıldıray - Kemal
     

 

                       BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

 

1241 Müdür Celil Atilla UYMAZ                   
2251856-59 Müdür Yardımcısı Murat USLU ( Terzibaba)
1042 Tanıtım Medya Şefi    Murat YILDIZ 
1042 Tanıtım Medya Ertugrul OKATAN
1041 Tanıtım Medya Mehmet CAFRİ
2244150 Faks  
1317 B.Masa-Ç.Merkezi Şefi Güray TELLİ
1287 Beyaz Masa Özlem AKAR
1288 Beyaz Masa Şeyma BİLYAY
1288 Beyaz Masa Oğuz YILDIRIM
9 Çağrı Merkezi Erdal TOPTAŞ
9 Çağrı Merkezi Yasir GÜL
9 Çağrı Merkezi Hüseyin ERİK
9 Çağrı Merkezi Metin YILMAZ
9 Çağrı Merkezi Burak ÜLKÜ
9 Çağrı Merkezi Selahattin BAŞ
9 Çağrı Merkezi Fatih ALDEMİR
9 Çağrı Merkezi Selahattin ALAN                                   
9 Çağrı Merkezi Ferda GEDİK - Kübra KURT
Merkez Telsiz Operatörü Naim ÇAKIR
1043 Halkla İlişkiler Şefi Mehmet SÖNMEZ
  Sosyal Medya Ahmet Keleş                                     
1018         Stüdyo Kameraman     Ramis TOZLU
     

 

                       İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ

1058 Müdür İkram ÇAMUR
1059  Mimar (Mdr.Yrd) Berna ÖZARSLAN
   İnşaat Mühendisi       Serap HANCIOĞLU
1061         Kalem Harun KAPTAN - Fatih KAYA          
  Zabıta Memuru Hasan İLGIN - Nevzat ŞAHİN
1057 Harita Mühendisi Ufuk SÖNMEZ - Serkan ÖZGER
    Haluk AKSARAY
1053 Yapı Kullanma Mehmet YALÇIN - Servet ILGIN 
    Ahmet YALÇIN
1248 Labaratuvar Gürkan KAYMAZ - Servet ILGIN
1054 İmar Şubesi Bülent ÖZDEMİR - Mustafa ÖZKUTLU
1056 İnş.Kontrol Sb. Turgay TEMELTAŞ
1056 Jeoloji Mühendisi Hidayet KESİKKAYA
1056 İnşaat Teknikeri Sinem DEMİR
     
     

 

                        KENTSEL TASARIM MÜDÜRLÜĞÜ

 

1062 Müdür Hasan KAYALAR
1063 İnşaat Mühendisi Semra KESKİN
1063  İnşaat Teknikeri       Sema YEŞİLYAPRAK
1064        Numarataj Mahmut KOÇ - Muzaffer ARACACI
  İnşaat Mühendisi Semra KESKİN
1061 Kalem Kerim POLAT
     
     

 

                          FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

1070 Müdür Ersin BARSBAY
1071 Müdür Yrd.                Ekrem ÇİMEN - Gürbüz OKTAY    
1244         Kontrol Şermin İ. KINIK
    Nuray TOPRAK
1072 Kalem Kemal AKÇİÇEK
1069 Proje Ekibi Sakıp SONA - Adnan KANMAZ
1069 Proje Ekibi Ayhan ÖZTÜRK
1067 Kontrol Murat ÜLKÜ - Oktay TUNCER
1068 Kontrol Erkal EREN - Salih KARAGÖZ
    Kürşat YEŞİLYAPRAK
1073 Kontrol İsmail MERSİNLİOĞLU - Ali CAN
1286 İnşaat Mühendisi Murat DEMİR
     
     

 

                           YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

1115 Müdür Recep ZOR
1116 Müdür Yrd. Zeki Özdemir
1292             Evrak Kayıt                     Fazlı AKSAKALLI - Samet KOCATÜRK  
1128 Meclis Kalem Turgay ÇİÇEK (Yazı İşleri Şefi )
1117 Encümen Kalem Afşin ERBAŞ
     
     

 

                       İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

1266 Müdür Saffet ERBAŞ
1261 Müdür Yrd.           Şenkal TURHAN                
1159 60         Müdür Yrd. Zübeyir ÖZCAN
1134 İlan Reklam Şefi Kenan YILDIZ
1121 Su Tahakkuk Şefi Yusuf HAYAL
1119          Gelir Tahak. Servisi          B.Nazlı İŞCAN-F.Sinan KARA
1119 Gelir Tahak. Servisi Dilrüba Hüda EKİN-Caner SAĞIR
1284 Çtv Yusuf KILIÇ
1257 Sicil Y.Emre GÖKÇE- Fatih DOĞRU
1133 Emlak Şefi Burhan COŞAR
1164 Emlak Servisi Aydın DURAN
1331 Emlak Servisi Yusuf KARADAĞ
1272 Emlak Servisi Yakup ESER
1260 Emlak Servisi Reyhan BÜYÜKPOLAT
1330 Tahsilat Şefi Şaban BİNGÖL
1252 Tahsilat Vezne  Hayrunisa ÇANKAYA
1265 Tahsilat Vezne  Mehtap KUNDURACI-Selcan BİRKAN
1258 Tahsilat Vezne  Fatih KARAKAŞ
1255 İlan Reklam Sami ÖNDER
1118 Gelir Şefi Nadir ÇALIK
1124 İcra Takip Yüksel KILIÇ - Duray Çelik- Hülya ÇİMEN
1123 İcra Takip Kamil BEREKETOĞLU - Gül ALBAYRAK
4101 Gemi Vezne Osman Polat
4100 Gemi Vezne Harun TUNÇER
4201 Urartu Vezne Oktay TELLİ
4200 Urartu Vezne Cemil YILDIZ
1275 Kalem Serdar CANTOSUN
1157-58 Bilig İşlem Tolga BALCI - Fatih TUNÇARSLAN
1161 Teknik Servis Fatih ÇAKIR - Akın POLAT
2251857 Sebze Hali Erbay Çetin - Y.Emre ŞAHİN
  Sebze Hali Hakan ASKAN - Harun SARITAŞ
1616 Kantin Burhan Bey
1717 3.Kat Çay Ocağı  
     

 

                    SU İŞLERİ 

1173 Su Tahakkuk Serdar AYDIN
1120             Su Tahakkuk Ekibi        İsmet ATEŞ - Yavuz BİLGİN
    Serkan KARAKAYA - Murat POLAT
1136   Su Tahakkuk Ekibi            Mehmet CEREN - Fatih KILIÇ
    Necip GÖKÇE - Özgür BAYKAN
1135 Kalem Ayhan ASKAN - Tuba ENÖNKARAKOÇ
1122 Kesme Bağlama Necdet GÜLÜÇ - Cengiz AKKOYUNLU
    Esat KUNDURACI - Muammer KÜÇÜKER
1269 Sayaç Tamir Özkan Taş - Kadir BAL
1039 Abone Servisi Adem YILDIRIM
1274 Abone Servisi Halis UZAN - Ferhat FINDIKÇIOĞLU
     

 

                     KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ

1048 Müdür Dursun AKBAŞ                                     
1277   Sevgi YAZICI
1051 Güvenlik Sorumlusu            Zeki BAYRAK
1050 Kalem Emine YAPICI
     
1045 Sosyal İşler Şefi Cevdet KOLAT
1317 Mehter Şefi Güray TELLİ
1052 Ses Sistemleri Harun ÇAY - Murat POÇACI
1052 Ses Sistemleri Zafer BAYRAK-Harun KUMSAL              
1130 Güvenlik Giriş  
1251 Güvenlik Konut  
1327 Başkan Konut  
1328 Aşevi Misafirhane Emrah ÖZMEN-Ali KARAAĞAÇ
1314 Kazan Dairesi Bilal KİRMEN-Harun YILMAZ
1246 Nikah Salonu Çağrı KABAN
223 31 15       Evlendirme Memuru Erdoğan ALTINEL
  Kalem Elçin ALAGAŞ
1295 Spor Servisi Tuncay - Turgay - Fatih
1150 Sinyalizasyon Şefi Hasan SİVRİDAŞLI
1332 Sinyalizasyon  Süleyman MERMER - Saygın YILMAZ
     

 

                  İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

  Müdür N.Recep ÖZDOĞAN
1078        Müdür Yardımcısı  Vural KARADOĞAN
1077 İşçi Özlük Bordro     Kerim DEMİR - Halil ÖZTÜRK
1112 Memur Özlük Bordro Asiye BÜYÜKPOLAT
1114 Arşiv Akif DEĞİRMENCİ
     

 

                    TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

224 44 02 Müdür                   Bahattin KALKAN                 
225 18 58 Çöp Deposu  
     

 

                      İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜ 110

214 11 11 Müdür Sami KARAKAŞ
  Müdür Yardımcısı Savaş AĞSU                     
     

                   HUKUK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

1131 Müdür Nejdet YAVUZ
1132   Kalem         R.Soner ULUDAĞ
     

                     BELEDİYELER BİRLİĞİ

224 44 72 Blediyeler birliği                                          
     

                    TEFTİŞ KURULU MÜDÜRLÜĞÜ

1035     Müdür              İsmail BARUTCU      

                     VETERİNER MÜDÜRLÜĞÜ

225 18 55 Müdür                    Murat SARIYAPRAK          
225 18 80 Barınak Ali EREN

                   ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ

1152 Müdür Erol ŞAHİN
1151                 
1149  Zabıta Ruhsat Konturol Sadettin AKTEPE                 
  Trafik Komiseri Yaşar YÜKSEL
1147 Zabıta Komserleri Ali TAPANOĞLU
1154                    İşyeri Ruhsat Raiç Sadettin AKTEPE
1153 Ölçü Ayar Çetin AKBAŞ - Faruk ÖZDEMİR
214 16 03 Terminal Sorumlusu Sami GENÇ
1146 Kalem Mehmet AKSARAY - Mustafa ÇAĞLIK
1148 Ulaşım Sorumlusu Mehmet POLAT - Mustafa KORKMAZ
1166 Zabıta Temizlik Hizm. Salih ÇİÇEK
     

                  MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜ

1140 Müdür Savaş SİNANOĞLU
1141 Müdür Yardımcısı         Şerafettin İNANOĞLU
1138                  Bütçe Şefi Naci DABANLIOĞLU
1143 Kalem Serpil TOPRAKOĞLU 
1143 Posta Muammer ARAKLI
1127 Satın Alma Mustafa Sürmeli - Nazım DOĞRU  
1139 İhale  İsmail KARTAL - İbrahim KARADAĞ
1142 Muasebe Şefi Kenan KURT
1126 Muhasebe Adem MERAL - Gülçin ALTINBİLEK
1144 Mutemet ve Demirbaş Alparslan ÖZDEMİR 
1144 Mutemet ve Demirbaş Serhat UÇARKUŞ
1144 Şoför Halil İŞCAN
223 26 31 Faks  
     

                 PARK BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ

 

1321 Müdür Ahmet Hüdai AKŞEHİR 
1326 Müdür Yardımcısı Esra SUDAŞ
1326  Kimya Mühendisi Cemhan TORUN
1326 Ziraat Teknik Emine YILDIZHAN
1323 Kalem Murat KÖKSAL
1323 Mak. Teknk. Mustafa ÖZKALAN
1323 Mak. Teknk. Naim TURHAN
1324 İşçi Konturol ve Usta Bş Turgay AYDOĞDU
    Köksal CEYLAN
    Bahattin AYAN
    Yusuf UĞURTÜRK
    Yaşar KILIÇ
    Erdal ALTINOVA
1322 Bekçi Kulubesi  
  Çay Ocağı  
223 21 68 Faks  
     

                  DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

3009            Müdür 223 49 50                  Arda HEB
3008 Santral  
3024 Atolye Amiri Faruk AKAN
3010 Kalem Ercan OLGUN
    Servet ADAŞIROĞLU
3012 Oto Elektrik Servisi  
3013 İmalat Servisi  
3028 Su Arıza Hayati USİLLİ - Aydın YAZAR
3031 Araç Toplama Merkez  
3027 Marangozhane Abdulkerim ALBAYRAK
     

               SU VE KANALİZASYON MÜDÜRLÜĞÜ

1066          Müdür                              İsmail BUDAK
3028 Su Arıza Şefi Sami ŞAT
1075 Kalem Zeki TANALI - Halit AKTAŞ
1074 Elektrik Mühendisi Ümit AYKAN
1298 Cansuyu Alper Bey
3029 İçme Suyu Servisi  
1167 Jeoloji Mühendisi Ferruh ERKEN
3035 Kanalizasyon  
3026 Elektrik Şefi Abdullah ŞAHİN
2251854 Arıtma Tesisleri