Belediyemiz Aralıksız Çalışıyor

Belediyemiz Aralıksız Çalışıyor

Belediyemiz, temel belediyecilik görevlerini gece gündüz demeden hızla sürdürüyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz şehir genelinde yüz binlerce çiçek fidesini toprakla buluştururken, Fen İşleri Müdürlüğümüz ise asfalt çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor.

 

Yürütülen çalışmalar hakkında bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy “ Daha güzel ve daha huzurlu bir Erzincan için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Ekiplerimiz şehrimizin dört bir yanında aralıksız hizmet veriyor. Fen işleri Müdürlüğümüze bağlı ekipler eski sanayi bölgesinde asfalt çalışmalarına başladı. İhtiyaca binaen gerçekleştirmeye başladığımız bu çalışmayla hemşehrilerimiz tozdan, pislikten kurtulmuş olacak. Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz ise bahar aylarının gelmesiyle birlikte yeşil alan çalışmalarına başladı. Kendi seralarımızda ürettiğimiz yüz binlerce çiçeği toprakla buluşturduk.” Dedi.

 

Sanayi esnafı ise Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy’a şehir genelinde gerçekleştirilen çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Haber Galeri