Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
ÇOCUKLAR BELEDİYEYİ ZİYARET ETTİ

Buradasınız: Haberler - Çocuklar Belediyeyi Ziyaret Etti

1032 görüntülenme - Tarih: 22.04.2016    YAZDIR

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebeti ile bir gurup öğrenci Erzincan Belediye Başkan Vekili Ertan Buyruk’u ziyaret etti.

Gelenek olduğu üzere, Belediye Başkanlığı Makamı bir süreliğine çocuklara teslim edildi. Cumhuriyet Ortaokulu Öğrencilerinden Zehra Elif Anaç, belediye başkanlığı makamına oturarak belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı ve bazı talimatlar verdi.

Özellikle Altıntepe bölgesinin bir an önce turizme açılması için gerekli çalışmaların yürütülmesi talimatını veren Anaç, ardından otopark problemi, kent içi ulaşım ve tramvay konularında çalışmaların hızlandırılması gerektiğini söyledi.

Talepleri dikkatle dinleyerek not alan Başkan Vekili Buyruk, özellikle yeşil alanlar, toplu taşıma, otopark sorunu ve hızlı tramvay konularındaki talimatların derhal yerine getirileceğini, bu konularda başlatılan çalışmaların hızlandırılacağını belirtti. Tüm çocukların bayramını kutlayan Buyruk, dünyada çocuklara bayram ithaf eden tek devlet olduğunu hatırlatarak, bundan gurur duyduğunu ifade etti.

Ziyarette aynı okuldan Kaan Bulut, Sude Başkın ve Ayşenur Atalay isimli öğrenciler de hazır bulundular. Öğrencilere eşlik eden İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yakup Yıldız, Okul Müdürü Mehmet Atalay ve okul öğretmenlerinden Düşün Karatepe, Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy’un geçirdiği rahatsızlıktan dolayı geçmiş olsun dileklerini Başkan Vekili Ertan Buyruk’a ilettiler.

Başkan Vekili Ertan Buyruk tarafından, ziyarette bulunan öğrencilere ve öğretmenlere hediyeler takdim edildi. Buyruk, daha sonra gelen heyetle ikramlar eşliğinde bir süre sohbet etti. 

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR