Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
BAŞKAN VEKİLİ BUYRUKTAN İL GENEL MECLİSİNE ZİYARET

Buradasınız: Haberler - Başkan Vekili Buyruktan İl Genel Meclisine Ziyaret

805 görüntülenme - Tarih: 21.04.2016    YAZDIR

Erzincan Belediye Başkan Vekili Ertan Buyruk, 2 yıllık görev süresinin dolmasının ardından yapılan seçimle meclis üyelerinin tamamının oyunu olarak tekrar Erzincan İl Genel Meclisi Başkanlığı'na seçilen Ünal Tuygun'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Belediye Başkan Yardımcıları Halit Mutlu, Karabey Atıcı ve Sami Mollaoğulları ile birlikte Başkan Ünal'ı makamında ziyaret eden Belediye Başkanı Vekili Ertan Buyruk yeniden göreve seçilen Meclis Başkanı Ünal Tuygun'a görevinde başarılar diyerek; "İl merkezinden ve ilçelerden seçilen arkadaşlarımız yaklaşık 7 yıldır Ünal Bey'le çok güzel hizmetlere imza attı. İl Genel Meclisi Başkanımız Ünal Tuygun ve meclis üyelerimize görevlerinde başarılar dilerim" diye konuştu.

 

 İl Genel Meclisi Başkanı Ünal Tuygun'da ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek, Erzincan genelinde yürütülen yatırım çalışmalarında parti ayrımı yapmaksızın ortak kararlar alındığını, önceki dönemlerde olduğu gibi birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarına devam edeceklerinin altını çizdi. İl Genel Meclisi Başkanı Ünal Tuygun, Belediye Başkan Vekili Ertan Buyruk'a günün anlam ve önemi dolayısıyla Erzincan Bakırı hediye etti.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR