Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
SABAH BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR

Buradasınız: Haberler - Sabah Buluşmaları Devam Ediyor

1281 görüntülenme - Tarih: 14.03.2016    YAZDIR

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy düzenlediği çeşitli programlarla hemşehrilerimizle bir araya gelmeye devam ediyor.

14 Mart Pazartesi günü sabah namazı sonrası Mimar Sinan Mahallesi Bilal-i Habeşi Cami cemaatiyle bir araya gelen Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, İl Müftüsü Yavuz Karabayır ve Erzincan Belediye Başkan Yardımcıları,  mahalle sakinlerinin istek ve önerilerini dinlediler.

Daha sonra bir açıklama yapan Başkan Başsoy Ankara’da meydana gelen terör saldırısından dolayı üzüntülerini dile getirerek terörü lanetlediğini söyledi. Başsoy sözlerine şöyle devam etti: “Terör en acımasız yüzünü sergilemeye devam ediyor. Sivilleri hedef alan terör, halkta infial uyandırarak, korku salmayı hedefliyor. Bizler çok hassas günlerden geçiyoruz. Ancak bu memleketten verilecek bir karış toprağa ve  bu devletten teröristlere verilecek en ufak bir tavize tahammülümüz olamaz.”

Başsoy, hemşehrilerimizle gerçekleşen buluşmada sözlerine şöyle devam etti:

Göreve geleli yaklaşık iki yıl oldu. Sizlerin verdiği güveni boşa çıkarmamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Her mahalleye aynı oranda hizmet götürüyoruz. Mimar Sinan Mahallesi şehrimizin en büyük mahallelerinden bir tanesidir. Göreve geldiğimizden beri mahallemizde 90 sokak ve cadde de asfaltı tamamladık kaldırımlarını yeniledik. Gerçekleştireceğimiz Vasgirt deresi regresyon çalışmasının bir bölümünün buradan geçmesi mahallenin de değeri artacak. Vasgirt deresinde gerçekleştireceğimiz yeşil alan çalışmasıyla havuzlar yürüyüş ve dinlenme alanları ile güzel bir alan oluşacak.

Daha sonra Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy ve beraberindekiler mahallede gerçekleştirilen çalışmaları ziyaret ettiler.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR