Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
AK PARTİ TEŞKİLATINDAN BAŞKAN BAŞSOY’A ZİYARET

Buradasınız: Haberler - Ak Parti Teşkilatından Başkan Başsoy’a Ziyaret

2889 görüntülenme - Tarih: 08.04.2014    YAZDIR

AK Parti Erzincan İl Başkanı Burhan Çakır, İl Başkan yardımcıları,Merkez İlçe Başkanı Mehmet Şireci ve partililer, 30 Mart yerel seçimlerinde hemşerilerimizin teveccühüne mazhar olarak Erzincan Belediye başkanlığına seçilen Cemalettin Başsoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

9 Nisan Çarşamba günü gerçekleşen ziyarette bir açıklama yapan Ak Parti merkez ilçe Başkanı Mehmet Şireci “30 Mart yerel seçimler sonrasında hemşerilerimizin desteği ile göreve başlayan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy Beyefendiye başarılar diliyorum, Erzincan ve ülkemiz için hayırlı olsun Allah yardımcısı olsun.” dedi

İl Başkanı Burhan Çakır ise konuşmasında “İl yönetim kurulu olarak 30 Mart seçimlerinde Erzincan da bütün teşkilatlarımız büyük bir başarıya imza attık. Bu başarı milletimizin başarısıdır. Bize oy versin vermesin bütün hemşerilerimize ve seçim yarışında bize yardımcı olan herkese teşekkür ediyor belediye başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyorum.”dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Cemalettin Başsoy ise “Teşkilatlar olarak yaklaşık üç aydır yürüttüğümüz seçim çalışmaları sonun da mutlu sona ulaştık. Sayın Başbakanımızın önderliğinde 12 yıldır yapılan çaba ve gayretlerin semeresini görmüş olduk. Bu vesile ile Sayın Başbakanımız ve kıymetli hemşerimiz Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Binali Yıldırım Beyefendi olmak üzere kabinenin bütün üyelerine ve 30 Mart yerel yönetimler seçimlerinde gösterdiğiniz teveccühe teşekkür ediyorum. Göreve başladığımız günden itibaren partimizin rozetini çıkardık. Belediyemizin kapısı herkese açık” Dedi.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR