Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
BAŞKAN BAŞSOY’ DAN MERKEZ ÇARŞISI ESNAFINA ZİYARET

Buradasınız: Haberler - Başkan Başsoy’ Dan Merkez Çarşısı Esnafına Ziyaret

947 görüntülenme - Tarih: 15.02.2016    YAZDIR

Merkez Çarşısı esnafını ziyaret eden Başkan Başsoy, belediye çalışmalarını hemşehrilerimize anlatarak onların istek ve önerilerini dinledi. Başkan Başsoy esnaf ziyaretleri esnasında alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet etti.

 

15 Şubat Pazartesi günü gerçekleşen ziyarette İnsan odaklı hizmet ürettiklerini belirten Başkan Başsoy, "Her şey hemşehrilerimizin yaşamını kolaylaştırmak için. Hemşerilerimizin günlük hayatını kolaylaştırmak adına düzenlemeler yapıyoruz. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Erzincan'ı yaşanabilir bir şehir haline getiriyoruz. Bundan sonraki süreç içinde de çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam edecek" dedi.

 

Merkez çarşısı dönüşüm projesinin de en kısa sürede başlayacağını belirten Başkan Başsoy: Seçim beyannamemizde bulunan 24 projeden biri olan Merkez Çarşısı, Kızılay ve Hocabey mahallelerinin kentsel dönüşüm projelerini hayata geçirmek için çalışmalara başladık. Kentsel dönüşümünü gerçekleştirmeyi planladığımız yaklaşık 45 hektarlık alanda 1699 a yakın hak sahibi 4000 civarında bir nüfusa sahip. Uzun zamandır gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sonunda meyvesini verdi. Proje iki etap halinde gerçekleştirilecek. Ayrıca şehrimizin içmesuyu’nu karşılamak üzere Aksu Deresi  projemiz ve havaalanı ile üniversite arasına yapılması planlanan tramvay projesinin başbakanımızdan sözünü aldık. İnşallah planladığımız bütün projelerimizi en kısa zamanda gerçekleştireceğiz .

 

Ziyarette Başkan Başsoy’a Belediye Başkan Yardımcısı Karabey Atıcı eşlik etti.

 

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR