Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
AİDEM’DEN BAŞARILI BİR YIL

Buradasınız: Haberler - Aidem’den Başarılı Bir Yıl

1186 görüntülenme - Tarih: 11.01.2016    YAZDIR

Bu yıl ilk kez hizmete giren ve şehrimizde büyük bir eksikliği gideren Aile Danışmanlık Merkezi önemli çalışmalara imza attı.

 

 Aile Danışmanlık Merkezinde bu güne kadar 142 kişiye 369 seans psikolojik destek sağlanırken, 140 belediye personeline de guruplar halinde öfke yönetimi semineri verildi. Son olarak Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından düzenlene Aile Çalıştayı’na katılan Erzincan Belediyesi Kurum Psikologu Aybüke Aslan yıl içerisinde gerçekleştirilen çalışmaları hakkında Başkan Başsoy’a bilgi verdi.

 

Konu hakkında bir açıklama yapan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “Aile fertlerine her türlü psikolojik destek imkân sunulduğu merkezimizde bireylerin, kendi aralarındaki problemleri bir yön gösterici ile çözüme kavuşturmalarını istedik. Ücretsiz sunulan bu hizmetlerde hem bireysel anlamda danışmanlık, hem de terapi hizmeti veriyoruz. Burada asıl hedefimiz ailenin bütünlüğünü sağlamak. Bu hizmeti verirken hiçbir ücret talep etmiyoruz. Böylesine önemli bir hizmeti yürütebilen bir belediye olmak bizim için çok önemli. Hemşehrilerimizin standart belediyecilik hizmetleri dışında, hayatlarının her anında yanlarında olduğumuzu bilmelerini isteriz.” dedi.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR