Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
STK TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR

Buradasınız: Haberler - Stk Toplantıları Devam Ediyor

856 görüntülenme - Tarih: 10.01.2016    YAZDIR

Katılımcı bir yönetim anlayışla çalışmalarını sürdüren Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, STK toplantıları kapsamında Birlik Vakfı Erzincan şubesini ziyaret etti.

             

9 Ocak 2016 Cumartesi günü akşam saatlerinde gerçekleştiren ziyarette Birlik Vakfı Erzincan Şubesi Başkanı Prof. Dr. Erdal Akpınar ve yönetim kurulu üyelerine Belediye çalışmalarını anlatarak onların istek ve önerilerini dinleyen Başkan Başsoy “Şehircilik adına gerçekleştirilen çalışmaların başında su konusu gelmektedir. Göreve geldiğimiz günlerde Şehrimizin en önemli problemi Cansuyu projesiydi. Yedi yıl önce başlatılan proje %30’lar civarındaydı. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar neticesinde %85’lere çıkardık. Projenin sona yaklaşmasıyla beraber yol ve kaldırım problemi de  büyük oranında çözüldü. Bunun yanında 20 km. yağmur ve kanalizasyon hattı çalışması gerçekleştirdik. Şehrimiz Türkiye’nin en yeşil kentlerinden biri. Şehrimizin tek mesire alanı olan Ekşisu mesire alanında gece gündüz demeden çalışarak Avrupa standartlarında bir mesire alanı oluşturuyoruz. Hayata geçireceğimiz projelerle kentimiz daha da yaşanılabilir bir kent olacak. Göreve geldiğimizde beyan ettiğimiz 24 projenin çoğunu gerçekleştirdik. Sıra daha büyük projelerde "dedi

                                                                          

Daha sonra Birlik Vakfı Erzincan Şubesi Başkanı Prof. Dr. Erdal Akpınar şehir genelinde yürüttüğü çalışmalardan dolayı Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy’a teşekkür etti.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR