Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
ESKİ TERMİNAL BÖLGESİ YENİDEN ŞEKİLLENİYOR

Buradasınız: Haberler - Eski Terminal Bölgesi Yeniden Şekilleniyor

1472 görüntülenme - Tarih: 24.12.2015    YAZDIR

Paydaş belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, ilçe garajları bölgesinde gerçekleştirilecek düzenlemeleri, İlçe Terminali yazıhanecileri, bölge esnafı ve şoförlerle masaya yatırdı.

Eski terminal bölgesinin yenilecek olması nedeniyle bölge esnafıyla bir araya gelen başkan Başsoy onların esnaf’ın sorularını dinleyerek yürütecekleri projeleri bölge esnafı ile paylaştı.

25 Aralık Cuma günü sabah saatlerinde gerçekleştirilen toplantıda Başkan Başsoy’a Belediye Başkan Yardımcıları Halit Mutlu, Karabey Atıcı ve Sami Mollaoğulları da eşlik etti.

Bölge esnafına belediye çalışmalarını değerlendiren Başkan Başsoy “ Son on, on iki yılda ülkemizde büyük yatırımlar gerçekleşti. Bizde Erzincan olarak bu yatırımlardan payımızı aldık. Şehrimizi daha modern ve daha yaşanabilir bir hale getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu alanda yapılacak olan yenileme çalışmalarıyla bölgeyi bir cazibe merkezi haline getirmeyi planlıyoruz. Yürüttüğümüz her projeyi, proje paydaşları ile birlikte şekillendiriyoruz. Bu projeyi de sizlerle birlikte şekillendirmeyi planlıyoruz.” Dedi.

 

Yaklaşık 2 saat süren toplantıda, bölge esnafı düşüncelerini başkan ve belediye yöneticilerine iletme imkanı buldular.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR