Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
MİMAR SİNAN MAHALLESİ MUHTARINDAN BAŞKAN BAŞSOY’A TEŞEKKÜR

Buradasınız: Haberler - Mimar Sinan Mahallesi Muhtarından Başkan Başsoy’a Teşekkür

1309 görüntülenme - Tarih: 12.11.2015    YAZDIR

Erzincan Belediyesi, bu yıl gerçekleştirdiği asfalt ve kaldırım çalışamalrı ile kent tarihinin en büyük üst yapı çalışmasına imza attı.

 

Erzincan’ın en büyük mahallelerinden biri olan Mimar Sinan mahallesinde alt ve üst yapı çalışmaları tamamlanarak hemşehrilerimizin hizmetine sunuldu. Mahallede gerçekleştirilen bu hizmetlerden dolayı 12 Kasım Çarşamba günü Mimar Sinan Mahallesi muhtarı Hamza Alkan ve heyeti Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy’u makamında ziyaret ederek bir plaket takdim ederek mahalle sakinleri adına teşekkür etti.

 

Aldığı bu plaketin kendisini çok mutlu ettiğini belirten Başkan Başsoy “ Mimar Sinan mahallesinin alt ve üst yapı çalışmalarını tamamlayarak hemşehrilerimizin hizmetine sunduk. Son 1,5 yılda üst yapı için harcadığımız para 30 milyon TL’yi aştı. Sadece Mimar Sinan Mahallesinde asfalt ve kaldırım çalışmalarına 3 milyon TL’nin üzerinde bir bütçe ayırdık ve çalışmayı tamamladık. Kent genelinde kaldırımları ve asfaltları yenilerken, sosyal dokulu bazı çalışmalar da yürüttük. Bununla beraber geniş bulvarlar üzerinde kent mobilyaları ile donatılmış, yürüyüş ve bisiklet yolları ile yeşil alanları bünyesinde bulunduran kaldırımlar inşa ettik ” dedi.

 

Başkan Başsoy, 2017 yılı sonuna kadar kentte üst yapı adına bir problem kalmaması için çalıştıklarını söyledi.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR