Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
550 GÜNDE 15 MAHALLEDE ASFALT VE KALDIRIM ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Buradasınız: Haberler - 550 Günde 15 Mahallede Asfalt Ve Kaldırım Çalışması Gerçekleştirildi

829 görüntülenme - Tarih: 18.10.2015    YAZDIR

Erzincan belediyesi yoğun bir çalışma temposuyla şehrin birçok bölgesinde aynı anda çalışmalar yürüterek 550 günde 15 mahallede yol kaplama çalışmalarını tamamladı.

 Belediye ekipleri Akşemsettin, Kazım Karabekir, Ersevenler, Aslanlı, Yeni Mahalle, İnönü, Atatürk, Barbaros, Başbağlar, Fatih, Halit Paşa, Yunus Emre, Ersevenler, Aslanlı mahallelerinde çalışmaları tamamlandı. Cumhuriyet ve Mimar Sinan Mahallelerinde ise çalışmalar sürüyor.

 Çalışmalarını ana arterler ve hemşehrilerimizin sık kullandığı cadde ve sokaklardan başlayan Erzincan Belediyesi, geçen yıl 60 Bin Ton asfalt serimi ve birçok bölgede kaldırım imalatı gerçekleştirmiştir. Bu sene ise 30 milyonluk bütçe ile yaklaşık 100 km yol kaplaması 125 km de kaldırım imalatı gerçekleştirerek, şehrin yol ağını %75’ini asfaltlayarak hemşehrilerimizin hizmetine sundu.

 18 Ekim Pazar günü Cumhuriyet ve Mimar Sinan Mahallelerinde yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “ 20 gün içerisinde şehir genelinde yürütülen çalışmaları tamamlayacağız. 2015 yılı içerisinde 180 bin m2 asfalt 250 bin m2 kaldırım çalışmasını tamamlayarak Belediye tarihinin en büyük üst yapı çalışmasına imza attık.2016 yılı sonunda şehrimiz ülkemizin alt ve üst yapı problemi olmayan tek ili olacak.” dedi

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR