Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
ERZİNCAN BELEDİYESİNE ULAŞMAK ARTIK DAHA KOLAY

Buradasınız: Haberler - Erzincan Belediyesine Ulaşmak Artık Daha Kolay

986 görüntülenme - Tarih: 08.10.2015    YAZDIR

Erzincan Belediyesi daha kolay ulaşılabilir olmak amacıyla mobil iletişim çağına ayak uydurarak SMS Belediyeciliğini başlattı. Bu sayede Erzincan halkı artık şikâyet, istek ve önerilerini belediyeye cep telefonlarından bir mesajla kolayca iletebilecek.

Günümüzde tüm belediyelerin kendilerini teknolojik olarak yenilemek zorunda olduklarını dile getiren Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy "Belediyemize vatandaşların daha kolay ulaşabilmeleriyle ilgili bir çok çalışma yürüttük. Bunlardan en önemlisi çağrı merkezimizdir. 24 saat çalışan bir biridir Çağrı Merkezi. 1 Yılda bu sistem üzerinden 25 bin kişi belediyemize ulaştı. Şimdi ise yeni bir sitem daha kurduk. Artık hemşehrilerimiz SMS ile bize ulaşabilecekler. Bu mesajlar mesai saatleri içerisinde yetkili personel tarafından derhal değerlendirmeye alınacak. Bşka çalışmalarımız da var. Bunları kısa bir süre içerisinde açıklayacağız.” Dedi.

Erzincan belediyesinin kurduğu SMS ile iletişim sistemi şöyle çalışacak. Hemşehrilerimiz ülkemizin her yerinden cep telefonlarının mesaj bölümüne “Erzincan" yazıp boşluk bırakıp mesajlarını yazıp 153’e gönderecekler.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR