Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
ASFALT ŞİMDİDE MİMAR SİNAN MAHALLESİNDE

Buradasınız: Haberler - Asfalt Şimdide Mimar Sinan Mahallesinde

1024 görüntülenme - Tarih: 06.10.2015    YAZDIR

Erzincan Belediyesi asfalt kaplama çalışmalarına Mimar Sinan mahallesinde devam ediyor.

 

Erzincan Belediyesi, kentin en önemli problemi olan ve yıllardır hemşehrilerimiz tarafından en büyük eksiklik olarak ifade edilen, yol ve kaldırımlardaki problemleri çözmek üzere çalışmalara devam ediyor.

 

Alt yapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde üst yapı çalışmalarını sürdürerek belediye kaynaklarını tasarruflu bir şekilde kullanmaya gayret eden Erzincan Belediyesi, Mimar Sinan mahallesinde çalışmalara başladı.

 

Konu hakkında bir açıklama yapan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “Çalışmalarımızı belli bir program çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. Şehrimizde hizmet girmemiş mahalle ve sokak bırakmamakta kararlıyız. Çok kısa bir sürede rekor seviyede altyapı, asfalt ve kilit parke kapama çalışması gerçekleştirdik. 20 yıla aşkın süredir hizmet girmemiş mahalle ve sokaklarımız bulunuyordu. Planlı ve programlı bir şekilde tüm hemşehrilerimize ulaştık. Alt yapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde üst yapı çalışmalarını tamamlıyoruz. Mimar Sinan mahallesinde kaldırım çalışmalarını tamamladık şimdi de asfalt kaplama çalışmalarına başladık. Amacımız çalışma sezonu kapanmadan Mimar Sinan ve Cumhuriyet mahallelerinde asfalt kaplama çalışmalarını tamamlamak. Böylece yıl sonu hedefimiz olan 125 km kaldırım, 100 km de asfalt kaplama çalışmasına ulaşmış olacağız” dedi.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR