Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
ŞEHİTLERİMİZİN RUHLARI ŞAAD OLSUN.

Buradasınız: Haberler - Şehitlerimizin Ruhları Şaad Olsun

1171 görüntülenme - Tarih: 17.09.2015    YAZDIR

Erzincan  Belediyesi tarafından son zamanlarda yaşanan terör saldırıları sonucu hayatlarını kaybeden şehitlerimiz için mevlit programı düzenlendi

Terzi Baba camisinde düzenlenen programa Erzincan Valisi Süleyman Kahraman Erzincan Belediye Başkan Vekili Halit Kalbur, Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Aldemir, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Oğuz Dik, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, İl Müftüsü Yavuz Karabayır ve çok sayıda vatandaş katıldı.

17 Eylül Perşembe akşamı gerçekleştirilen programda, Terzi Baba Camisi imam ile müezzinleri tarafından şehitler için Mevlid-i Şerif ve Kur’an-ı Kerim okundu. Dualarla şehitler anılarak Allah’tan rahmet dilendi.

Cami çıkışında mevlit programına katılanlara Erzincan Belediyesi tarafından Mevlid Şekeri ikram edildi.

Son zamanlarda yaşanan olayların kendilerini üzdüğünü dile getiren Erzincan Belediye Başkan Vekili Halit Kalbur “Bu hain saldırılarda bildiğiniz gibi birçok evladımız şehit düştü. Vatanı için bu uğurda şehit olan tüm asker ve polislerimiz için mevlit okuttuk.Vatan uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimize Allahtan rahmet ailelerine baş sağlığı diliyorum” dedi.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR