Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
BAŞKAN BAŞSOY’UN STK TEMSİLCİLERİ İLE TOPLANTILARI SÜRÜYOR.

Buradasınız: Haberler - Başkan Başsoy’un Stk Temsilcileri İle Toplantıları Sürüyor

921 görüntülenme - Tarih: 02.09.2015    YAZDIR

Katılımcı bir yönetim anlayışla çalışmalarını sürdüren Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, STK toplantıları kapsamında Memur-Sen’e bağlı sendikaların şube başkanları ve il temsilcileriyle bir araya geldi.

3 Eylül Çarşamba günü akşam saatlerinde Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen toplantı da Başkan Başsoy’a Belediye Başkan Yardımcıları Halit Mutlu ve Sami Mollaoğulları eşlik etti.

Memur-Sen temsilcilerine Belediye çalışmalarını anlatarak onların istek ve önerilerini dinleyen Başkan Başsoy “Şehircilik adına gerçekleştirilen çalışmaların başında su konusudur. Su hayattır. Göreve geldiğimiz günlerde Şehrimizin en önemli problemi Cansuyu projesiydi. Yedi yıl önce başlatılan proje %30’lar civarındaydı. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar neticesinde %95’lere çıkardık. Projenin sona yaklaşmasıyla beraber yol ve kaldırım problemi de  %70 oranında çözüldü. Halen kaldırım ve asfalt çalışmalarına devam ediyor. Bunun yanında 20 km. yağmur ve kanalizasyon hattı çalışması gerçekleştirdik. Şehrimiz Türkiye’nin en yeşil kentlerinden biri. Yeşil alanları korumak amacıyla yaklaşık 20 km. otomatik sulama sistemi kurduk. Şehrimizin tek mesire alanı olan Ekşisu mesire alanında gece gündüz demeden çalışarak Avrupa standartlarında bir mesire alanı oluşturuyoruz. Çalışmalarımızın %30 nu tamamlamış olmamıza rağmen hemşehrilerimizin büyük beğenisini kazandı. Belediyemiz gece gündüz demeden sizler için çalışıyor bunu sizlerde görüyorsunuz. Hayata geçireceğimiz projelerle kentimiz daha da yaşanılabilir bir kent olacak "dedi.

Daha sonra sendika temsilcileri ile bir süre sohbet eden Başsoy, öneri ve düşünceleri teker teker not etti.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR