Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
ESNAF BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR

Buradasınız: Haberler - Esnaf Buluşmaları Devam Ediyor

997 görüntülenme - Tarih: 13.08.2015    YAZDIR

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy düzenlediği çeşitli programlarla ve gerçekleştirdiği ziyaretlerle hemşerilerimizle buluşmaya devam ediyor.

 

13 Ağustos Perşembe günü sabah saatlerinde Sebze Hali esnafıyla bir araya gelen Başkan Başsoy'a Başkan Yardımcıları Halit Mutlu, Karabey Atıcı, Sami Mollaoğulları eşlik etti.

 

Yaklaşık iki saat süren toplantıda belediye çalışmalarını Sebze Hali esnafına anlatan Başkan Başsoy, onların talep ve önerilerini dinledi.

 

Daha sonra bir konuşma yapan Başkan Başsoy "Göreve geldiğimiz günden itibaren çalışmalarımızı aciliyet acz eden konulara öncelik vererek gerçekleştirdik. Bir şehrimizin en önemli problemi Cansuyu projesiydi. Su varsa hayat vardır. Yedi yıl önce başlatılan proje %30 lar civarındaydı. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar neticesinde %90 lara çıkardık. Projenin sona yaklaşmasıyla beraber yol ve kaldırım problemini de hızla çözüyoruz Ekim ayından itibaren şehrimizde %70 oranında tamamlanmış olacak. İkinci önceliğimiz doğal gaz problemiydi. Bu problemi de ortadan kaldırdık. Yeşil alan olarak ülekimizin en yeşil kentleri arasında. Şehrimiz gerek ulaşım gerek sağlık gerekse yaşam şartları açısından Türkiye’nin en yaşanılabilir kentleri arasındadır. Ancak bunları yeterli bulmuyoruz. Hayata geçireceğimiz projelerle kendimiz daha da yaşanılabilir bir kent olacaktır. Yeterki biz bir olalım diri olalım hep beraber Erzincan hep beraber Türkiye olalım."dedi

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR