Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
BAŞKAN BAŞSOY DAN ERSEVENLER MAHALLESİNE ZİYARET

Buradasınız: Haberler - Başkan Başsoy Dan Ersevenler Mahallesine Ziyaret

1210 görüntülenme - Tarih: 12.08.2015    YAZDIR

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Ersevenler mahallesi Cami İmamı Fazıl Kırıcı tarafından düzenlenen programa katıldı.

12 Ağustos Salı günü akşam saatlerinde düzenlenen programa Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, İl Müftüsü Yavuz Karabayır, Belediye Meclis Üyesi Yaşar Nergiz ve mahalleliler katıldı.

 Programın açılış konuşmasını yapan Mahalle İmamı Fazlı Kırıcının açılış konuşmasının ardından kürsüye gelen İl Müftüsü Yavuz Karabayır “ Kur’an-ı Kerim okumak,  Peygamber Efendimizi tanımak ve O’nun ahlakına benzer çocuklar yetiştirmek bizim hem dünyamızın hem ahretimizin garantisidir. Sizler bu güzel yolda olduğunuz sürece her türlü sorununuzun çözüleceğine inanıyorum. Cami Hocamıza da bu hzmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy ise “ Bu gün katıldığım program pragramların en güzeli. Mahallemizin tapu problemini çözdük. Yakın zamanda düzenleyeceğimiz programla tapularınızı sizlere ulaştıracağız. Diğer mahallelerde gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetleri sizlere de ulaştıracağız. Sizlere hizmet etmek için gece gündüz çalışıyoruz. Ancak bundan daha önemlisi vatanının milletinin hizmetine sunacağımız hayırlı evlatlar yetiştirmektir. Sizler bu işe gönül vermişsiniz. Bundan dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

 Program çocuklar tarafından Okunan Kur’an- ı Kerim ve ilahilerle devam etti. 

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR