Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
ESNAF BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR

Buradasınız: Haberler - Esnaf Buluşmaları Devam Ediyor

1052 görüntülenme - Tarih: 09.08.2015    YAZDIR

 

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy düzenlediği çeşitli programlarla ve gerçekleştirdiği ziyaretlerle hemşerilerimizle buluşmaya devam ediyor.

 

10 Ağustos Pazartesi günü sabah saatlerinde Recep Yazıcıoğlu Caddesi esnafıyla bir araya gelen Başkan Başsoy'a Başkan Yardımcıları Halit Mutlu, Karabey Atıcı, Sami Mollaoğulları ve Başkan Danışmanı Seyfullah Kaban eşlik etti.

 

Yaklaşık iki saat süren toplantıda belediye çalışmalarını Recep Yazıcıoğlu Caddesi esnafına anlatan Başkan Başsoy, onların talep ve önerilerini dinledi.

 

İnsan odaklı hizmet ürettiklerini söyleyen Başkan Başsoy, "Hemşerilerimizin gerçekleştirilen hizmetlerden duydukları memnuniyeti görmek bizleri çok mutlu ediyor. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek şehrimizi daha yaşanılabilir bir kent haline getiriyoruz. Bundan sonraki süreçte de çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek. Ancak benim sizden isteğim bulunuyor. Çöplerinizi belirlediğimiz saatlerde dışarı çıkarmanız. Böylece bu bölgede meydana gelen kötü koku ve göze hoş gelmeyen görüntüden kurtulmuş oluruz  "dedi.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR