Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
GAZİLER VE ŞEHİT AİLELERİYLE İFTARDA BULUŞTUK

Buradasınız: Haberler - Gaziler Ve Şehit Aileleriyle İftarda Buluştuk

1026 görüntülenme - Tarih: 29.06.2015    YAZDIR

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Harp Malulü Gaziler ve şehit aileleriyle düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

29 Haziran Pazartesi günü gerçekleştirilen programa Erzincan Valisi Süleyman Kahraman Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, siyasi parti temsilcileri, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Erzincan şube Başkanı Sabri Taş Şehit Aileleri dernek Başkanı Kazım Koyun, gaziler, şehit yakınları ve hayatını kaybetmiş gazi yakınları katıldı.

Düzenlenen programda bir açıklama yapan Başkan Başsoy “Bizler inancımız gereği en kutsal varlıklarımızdan olan vatanımızı korumak için canımızı vermekten kaçınmayız. Sizlerin en değerli varlıklarınızda bu uğurda canlarını vatan için feda ettiler. Acınız acımızdır. Sizler bizim baş tacımızsınız,kapımız her daim sizlere açıktır.Bizi onurlandırdığınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Erzincan Valisi Süleyman Kahraman ise “Bereket ve rahmet iklimi Ramazan ayında bizleri bir araya getirdiği için Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bizler topraklar üzerinde hür ve bağımsız bir şekilde yaşayabiliyorsak şehitlerimiz ve gazilerimiz sayesindedir. Onlar bu vatanı koruyabilmek için canlarını hiçe saydılar.Allah gani gani rahmet eylesin” dedi.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR