Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
BAŞKAN BAŞSOY BİSİKLETLİLERİ KEMAH’A UĞURLADI

Buradasınız: Haberler - Başkan Başsoy Bisikletlileri Kemah’a Uğurladı

1115 görüntülenme - Tarih: 29.05.2015    YAZDIR

Erzincan Bisiklet derneğin düzenlediği Kemah turu öncesinde Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy ile kahvaltı programıyla bir araya geldi.

30 Mayıs Cumartesi günü Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleşen programda bir konuşma yapan Başkan Başsoy “  Bisiklet kullanımını yaygınlaştırmak, şehrimizde ki trafik yükünü hafifletmek amacıyla birçok çalışmaya imza attık. Dünyanın her yerinde toplumlar daha az maliyetli ve daha sağlıklı ulaşım araçlarına yöneliyor. Bizler, Avrupa'nın modern kentlerindeki hayat tarzını örnek alıyoruz. Şehrimiz bisiklet kullanımı için çok elverişli. Bisiklet kullanımını yaygınlaştırmak için çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız ve bu tür organizasyonları destekleyeceğiz. Önümüzdeki günlerde Hemşehrilerimize 10.000 bisiklet dağıtmayı planlıyoruz.” Dedi

Bisikletliler Derneği başkanı Semih Ceyhun ise “Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy Beyefendiye bisiklet kullanımı yaygınlaştırmak için gerçekleştirdiği çalışmalardan dolayı teşekkür ediyoruz. Özellikle kent içindeki bisiklet yolları çok başarılı ve önemli bir çalışma. Bizler bu gün Kemaha kadar pedal çevireceğiz ve belediye başkanımızın bizleri uğurlamak için yanımızda olmasından çok mutluyuz. Bizler de başkanımızın her zaman yanında olacağız.” dedi.

 

Daha sonra dernek üyesi bisikletliler, Kemah’a 2 gün sürecek yolculuk için pedal çevidiler.

 

 

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR