Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
ERZİNCAN BELEDİYESİ PERSONEL EĞİTİMLERİNE DEVAM EDİYOR

Buradasınız: Haberler - Erzincan Belediyesi Personel Eğitimlerine Devam Ediyor

1338 görüntülenme - Tarih: 27.05.2015    YAZDIR

28 Mayıs Perşembe günü Erzincan Belediyesi ve TBB işbirliğiyle Belediye Çok Amaçlı Toplantı Salonunda gerçekleştirilen eğitime Erzincan Belediyesi yöneticileri ve tüm belediye personeli katıldı.

  Erzincan Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından Belediye personeline "etkili insan olmanın incelikleri, başarı ve motivasyon" konulu eğitim semineri düzenlendi.

 Gerek iş hayatında gerekse normal yaşantıda, gülümsemeleri samimi ve içten görülen insanların sevildiğini belirten Kaya, somurtkan ve insanlara tepeden bakan kişilerin sevilmediğini belirtti. İnsanlara gülümseyerek bakmanın ve iletişim esnasında göz teması kurmanın önemini vurgulayan Kaya, insanlara gülümsemek ve iletişim esnasında göz teması kurmanın onları önemsemek ve onlara değer vermek anlamana geldiğini söyledi.

Karşı tarafın yerine kendimizi koymadan onlarla empati kurmadan iletişim sorununu çözemeyiz diyen Kaya, iletişimin sadece konuşarak değil tavır, davranış ve bakışlarla verilen mesajlarla da kurulabileceğini söyledi.

Daha sonra Canten Kaya’ya Belediye Başkan Yardımcısı Şükrü Beyitoğlu bakır işlemeli fincan takımı hediye etti.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR