Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
. KEMAH FUTBOL TURNUVASI YOĞUN İLGİ İLE BAŞLADI.

Buradasınız: Haberler - Kemah Futbol Turnuvası Yoğun İlgi İle Başladı

1190 görüntülenme - Tarih: 28.04.2015    YAZDIR

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Erzincan Kemahlılar Derneği tarafından organize edilen Halı Saha Turnuvasının açılış programına Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlyas Çapoğlu, Vali Yardımcısı Ahmet Türköz, Kemah Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Kemah Belediye Başkanı Osman Kemal Aslan, Erzincan Kemahlılar Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mahmut Cantekin ve çok sayıda davetli katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal marşının okunmasının ardından başlayan açılış programında Erzincan Kemahlılar Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mahmut Cantekin turnuva hakkında katılımcılara bilgi verdi.

Programda bir açıklama yapan Başkan Başsoy “ Bu gün burada sporun birleştirici gücünün en güzel örneğini görüyoruz. Müsabakaların centilmence geçmesini diliyor, turnuvanın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Vali Kahraman ise derneğin 38 yıldır sürdürdüğü Dostluk Turnuvası ve bu yıl üçüncüsü düzenlenen Halı saha turnuvası organizasyonlarının çok büyük bir emek istediğini belirtti.

Yapılan konuşmaların ardından Vali Kahraman, Başkan Başsoy ve Rektör Çapoğlu’nun kaleye şut atmaları ile Halı Saha Turnuvasının açılış programı gerçekleştirildi.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR