Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
ÇOCUKLARDAN BAŞKAN BAŞSOY’A ZİYARET

Buradasınız: Haberler - Çocuklardan Başkan Başsoy’a Ziyaret

1306 görüntülenme - Tarih: 22.04.2015    YAZDIR

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenlerle kutlanıyor. İlk programlar makam ziyaretleri ile başladı. Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy'da öğrencileri makamında ağırladı.

23 Nisan Çarşamba günü saat 9.30'da İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı Yakup Yıldız, İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Hasan Çakmak ve okul öğretmenlerinden Ümit Çetin nezaretindeki öğrenciler, Başkan Başsoy'u makamında ziyaret ettiler. Öğrenciler, tüm çocuklar adına, Başkan Başsoy'a çiçek takdim ettiler.

Başkanlık makamında bir süre öğrencilerle sohbet eden Başsoy, daha sonra kendisini ziyaret eden öğrencilere kültürümüzün yaşatılması adına milli oyunlarımızdan Mangala oyun takımı hediye etti.

İmam Hatip Ortaokulu Öğrencileri  Ahmet Furkan Topçu, Ahsen Güneş, Rabia Sarıkaya ve Yusuf Enes Tapanoğlu Makamda Belediye Başkanımızla bir süre sohbet ederek başkan Başsoy'a teşekkürlerini ilettiler.

Kendisini ziyarete gelen öğrencileri Belediye Meclis üyeleri Cüneyt Kuşçu Ferhat Yıldız ve Gökhan Ulutaş ile birlikte karşılayan Başkan Başsoy “Ülkemiz çocuklarının dünyanın en şanslı çocukları olduğunu ifade ederek, sözlerini şöyle sürdürdü:

Millet hakimiyetinin ilan edildiği, cumhuriyetin temellerinin atıldığı Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının üzerinden 95 yıl geçti. Bu büyük ve önemli günü Gazi Mustafa Kemal Atatürk, çocuklarımıza armağan etmiştir. Bizler de 95 yıldır olduğu gibi bu bayramı çocuklarımızla birlikte kutluyoruz. Yarınlarda bu makamları dolduracak olan çocuklarımızdan çok umutluyuz. Yarının büyük, gelişmiş ve modern Türkiye'sini sizler kuracaksınız.

 

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR