Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
ŞEHRİMİZE BİR MADALYA DA BADMİNTONCULARDAN

Buradasınız: Haberler - Şehrimize Bir Madalya Da Badmintonculardan

1256 görüntülenme - Tarih: 05.04.2015    YAZDIR

38 Ülkeden yüzlerce sporcunun katıldığı Avrupa Gençler Badminton Şampiyonasında İlimizi Temsilen Katılan Muhammet Ali Kurt, Avrupa 3.’sü  Oldu.

Ülkemizi başarıyla temsil eden Erzincan İl Özel İdare Sporcusu Muhammet Ali Kurt 5 Nisan Pazar günü gerçekleştirilen karşılama programına Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Vali Yardımcısı Mehmet Kurt, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Sedat Uzuncezar, İl Emniyet Müdürü Doğan İnci,İl Genel Meclisi Başkanı Ünal Tuygun,İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün,Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Atanur Köseoğlu, sporcunun ailesi ve yakınları tarafından hava limanında karşılandı.

Erzincan adına Milli Takımda ter döktüğünü ifade eden Muhammet Ali Kurt şehrimize bu madalyayı getirdiği için çok mutlu olduğunu söyledi.

 Daha sonra bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy ise “Bireysel spor dallarından Badminton’da Erzincan iyi bir derece elde etti. Bu başarıda en büyük emek antrenörlerimizin, Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğümüzün ve sporcularımızındır. Hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum” dedi.

Erzincan Valisi Süleyman Kahraman ise Erzincan’ın badminton sporunda çok başarılı olduğunu söyleyerek sporculara başarılarından dolayı tebrik etti.

Aynı yarışmada yine Milli Takımda şehrimizi temsil eden Nazlı İnci ve Bengüsu Erçetin ilk 10’a girme başarısı gösterdiler.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR