Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
EYÜP BELEDİYE BAŞKANINDAN BELEDİYEMİZE ZİYARET

Buradasınız: Haberler - Eyüp Belediye Başkanından Belediyemize Ziyaret

1645 görüntülenme - Tarih: 29.03.2015    YAZDIR

Erzincan Refahiye Spor ve Eyüp Spor arasında oynan futbol müsabakasından dolayı şehrimizde bulunan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy’u makamında ziyaret etti.

28 Mart Cumartesi günü gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy, Başkan Aydın’a şehir genelinde yürütülen çalışmalardan bahsetti.

Erzincan’a ilk kez geldiğini söyleyen Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ise Erzincan’ın düzenli ve yaşanılabilir bir kent olduğunu ve gerçekleştirilen çalışmalarla 2023’ün Türkiye’sine emin adımlarla ilerlediğini söyledi.

Erzincan Valisi Süleyman Kahraman ve Cumhuriyet Başsavcısı Hüsnü Aldemir’ in de katıldığı ziyaretin sonunda Belediye Başkanımız, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın’a çift başlı kartal işlemeli bakır tabak hediye etti. Başkan Aydın ise Başkan Başsoy’a Eyüp Sultan’ı sembolize eden gravür bir tablo hediye etti.

Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ve Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy daha sonra şehir genelinde belediye tarafından yürütülen bazı çalışmaları ziyaret ederek yerinde değerlendirme imkanı buldular.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR