Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
ESNAF BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR

Buradasınız: Haberler - Esnaf Buluşmaları Devam Ediyor

1236 görüntülenme - Tarih: 10.03.2015    YAZDIR

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, esnaf toplantılarına devam ediyor.   11 Mart Perşembe günü Nerim Tombul Caddesi esnafıyla sabah kahvaltısında buluşan Başkan Başsoy esnafın istek ve önerilerini dinledi.

Kent genelinde yapılan çalışmaları ve yürütülmesi planlanan projeleri bölge esnafına aktaran Başsoy daha sonra Nerim Tombul Caddesinde yürütülecek planlamaları da esnafla paylaştı.  Caddenin kaldırım ve aydınlatma probleminin en kısa sürede tamamlanarak şehrimizde yakışır bir hale getirileceğini belirten Başkan Başsoy “Her projemizi paydaşlarıyla görüş alış verişinde bulunarak gerçekleştiriyoruz. Hemşerilerimizin günlük hayatını kolaylaştırmak adına düzenlemeler yapıyoruz. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Erzincan'ı daha yaşanabilir bir şehir haline getiriyoruz.

Hava şartlarının düzelmesiyle birlikte çalışmalarımıza daha da hız vereceğiz. Şuan da şehrimizin birçok bölgesinde arkadaşlarımız çalışmalar gerçekleştiriyor. Ancak önceliğimiz alt yapısı tamamlanmış olan cadde ve sokaklar olacak. Geçtiğimiz yıl yaklaşık 100 km afsal 40 km kilit parke kaplaması gerçekleştirdik. Bu yıl da 100 km asfalt kaplama çalışması ve 100 km kaldırım çalışması planlıyoruz." dedi.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR