Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
ERZİNCAN BELEDİYESİ YAZ AYLARINA HAZIRLIK YAPIYOR

Buradasınız: Haberler - Erzincan Belediyesi Yaz Aylarına Hazırlık Yapıyor

2298 görüntülenme - Tarih: 20.01.2015    YAZDIR

Erzincan Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü park, kaldırım, okul ve cami bahçeleri için tasarlanan kent mobilyalarının imalatına devam ediyor.

Kendi kaynakları ile minimum maliyetle imal ettiği kent mobilyalarıyla şehri donatan Erzincan Belediyesi, çöp kutularından, bank salıncaklara, pergole ve kamelyalardan ahşap korkuluklara ve çiçekliklere kadar her çeşit kent mobilyasını özgün tasarımlar ile üreten belediye, çalışmalarına kış aylarında da devam ederek yaz ayları için stok yapıyor.

21 Ocak Çarşamba günü çalışmaları yerinde incelemek üzere Destek Hizmetleri Müdürlüğünü ziyaret eden Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy "2015 yılı içerisinde Erzincan Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü metal ve ağaç işleri atölyelerinde 500 adet bank, 150 adet tekli 270 adet çiftli çöp kovası, Park ve Bahçeler Müdürlüğünün ihtiyacı olan 25 adet kamelya, 32 adet pergole, 75 adet piknik masası, imal edilerek, park, bahçe ve mesire alanlarına montajı yapıldı. Önümüzdeki yıl ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılmak üzere, yüzlerce kent mobilyası halen depolarımızda hazır bekliyor. İmalatlar kış ayları boyunca devam edecek " dedi.

Ziyarette Başkan Başsoy’a Belediye Başkan Yardımcıları Karabey Atıcı ve Şükrü Beyitoğlu eşlik ettiler.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR