Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
BAŞKAN BAŞSOY ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Buradasınız: Haberler - Başkan Başsoy Çalışmaları Yerinde İnceledi

1726 görüntülenme - Tarih: 22.10.2014    YAZDIR

 

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy şehir genelinde yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

22 Ekim Çarşamba günü gerçekleştirilen incelemelerde Başsoy'a Belediye Başkan Yardımcısı Karabey Atıcı eşlik etti. Öncelikle Yunus Emre caddesinde gerçekleştirilen asfalt çalışmalarını inceleyen başkan Başsoy, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler aldı. Daha sonra Ekşisu bölgesi Süt otu Rekreasyon alanında gerçekleştirilen çalışmaları inceleyen Başkan Başsoy "Rekreasyon alanını en kısa sürede hizmete açmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Hemşehrilerimizin ve şehir dışından gelen misafirlerimizin de büyük rağbet gösterdiği bu bölgede, spor ve oyun alanları çocuk parkları inşa ederek, ülkemizin en güzel mesire alanı haline getireceğiz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Şehrimizin en büyük problemi olan kaldırım ve yol probleminde ise büyük ilerleme kaydedildi. Göreve geldiğimiz günden itibaren 40 Bin ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirdik. Geçtiğimiz günlerde yapılan ihale ile 60 Bin ton asfaltı da, havalar müsaade ettiği sürece alt yapısı tamamlanmış bölgelerde de çalışmalarımızı hızla sürdürüp hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız.

2007 yılında başlanan Cansuyu projesinde sona yaklaştık önümüzde ki yıl bahar aylarında hemşehrilerimizin kullanımına sunacağız." Dedi.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR