Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
ERZİNCAN DA OFF-ROAD HEYECANI

Buradasınız: Haberler - Erzincan Da Off-road Heyecanı

2436 görüntülenme - Tarih: 21.09.2014    YAZDIRDoğa sporları merkezi Erzincan'da adrenalin dolu bir organizasyon daha düzenlendi.

Erzincan Belediyesinin katkılarıyla bu yıl ikincisi düzenlenen Off-Road yarışları, 21 Eylül Pazar günü kent merkezine 14 km uzaklıktaki Ekşisu mevkisinde düzenlendi. Yarışmaya Erzincan, Erzurum, Sivas ve Tokat'tan 40 araç katıldı.2 km uzunluğundaki parkurda 15 kapıdan geçerek dereceye girmeye çalışan yarışmacılar, izleyenlere heyecan dolu anlar yaşattı.  

Erzincan'ın marka şehir olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini söyleyen Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy " Doğa sporlarının merkezi olan şehrimizde, rafting, yamaç paraşütü ve kayak branşlarında ulusal ve uluslar arası organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Tüm yarışmacı arkadaşlarımıza ve bu şenlikleri düzenleyerek kentimizin tanıtımını yapan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum."dedi.

Erzincan Valisi Abdurrahman Akdemir ise "şehrimizin tanıtımın da önemli faaliyetlerden olan bu organizasyonun
düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi

Konuşmaların ardında dereceye giren yarışmacılara ödülleri, Erzincan Valisi Abdurrahman Akdemir ve Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy tarafından verildi.

 Bu yılki yarışmalar yakın zamanda elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden Belediye çalışanlarından Ahmet Çıldır anısına düzenlendi.


Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR