Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
BAŞKAN BAŞSOY VALİ AKDEMİR’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Buradasınız: Haberler - Başkan Başsoy Vali Akdemir’i Makamında Ziyaret Etti

2158 görüntülenme - Tarih: 15.04.2014    YAZDIR

Yerel seçimlerin ardından göreve başlayan Erzincan Belediye Başkanı Sayın Cemalettin Başsoy ve Belediye Meclisi Üyelerini Erzincan Valisi Abdurrahman Akdemir makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette konuşan Erzincan Belediye Başkanı Sayın Cemalettin Başsoy, belediye meclis üyeleri ve vatandaşlarla birlikte Erzincan'ı daha güzel hale getirmek için çalışacaklarını, planladıkları projeleri kısa, orta ve uzun vadede hayata geçireceklerini ifade etti.

Erzincan Valisi Abdurrahman Akdemir ise konuşmasında; Erzincan Belediye Başkanı ve Belediye Meclis Üyelerinin yeni dönemde Erzincan'da büyük hizmetlere vesile olacaklarına inandığını belirterek "Belediyeler, vatandaşlarımızın birçok hizmet ihtiyacını yerine getiren bir kamu kurumudur. Bu nedenle bizde kamu kurumları olarak belediyemizin her zaman destekçisi olacağız. Belediye Başkanımıza ve Belediye Meclisi üyelerine görevlerinde başarılar diliyorum." Şeklinde konuştu.

Valimiz Sayın Abdurrahman Akdemir'in konuşmasının ardından Erzincan Belediye Başkanı Sayın Cemalettin Başsoy, Belediye Meclisi Üyelerini Vali Abdurrahman Akdemir'e tanıttı.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR