Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
BAŞKAN BAŞSOY PROF ÇAPOĞLUNU ZİYARET ETTİ

Buradasınız: Haberler - Başkan Başsoy Prof Çapoğlunu Ziyaret Etti

1973 görüntülenme - Tarih: 08.07.2014    YAZDIR

Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy, Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof Dr İlyas Çapoğlunu Ziyaret Etti.

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, seçimlerde yeniden Erzincan Üniversitesi Rektörü seçilen İlyas Çapoğlu'na iade-i ziyaret de bulundu.

 Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy Rektörlük Binası önünde İlyas Çapoğlu ve yardımcıları tarafından karşılanarak Rektörlük makamın da ağırlandı. Erzincan Üniversitesi Rektörü İlyas Çapoğlu ile kısa süren sohbetin ardından bir açıklama yapan Başkan Başsoy, "Sayın Hocamızı göreve tekrar seçilmesinden dolayı tebrik ediyorum. Görevinde başarılar diliyorum. Şehrimize hizmet ederken kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra Üniversitemize de önemli görevler düşüyor. Erzincan Belediyesi olarak paydaş belediyecilik anlayışı ile bütün kurum ve kuruluşlar ile olduğu gibi, Erzincan Üniversitesi ile de karşılıklı iş birliği içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. Belediye olarak Üniversitemizin gelişmesi yönünde her türlü desteği vereceğiz."dedi.

Erzincan Üniversitesi Rektörü İlyas Çapoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Başkan Başsoy, daha sonra Erzincan Üniversitesi Rektör Yardımcılığına yeni atanan Prof. Dr. Adem Başıbüyük'ü makamında ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR