Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
ERZİNCAN BELEDİYESPOR SPORCULARIMIZ SAMSUNDAN BAŞARIYLA DÖNDÜLER

Buradasınız: Haberler - Erzincan Belediyespor Sporcularımız Samsundan Başarıyla Döndüler

253 görüntülenme - Tarih: 17.08.2018    YAZDIR

Erzincan Belediyespor Sporcularımız Samsundan Başarıyla Döndüler

Erzincan Belediye Spor  Sporcularımız Berk Efe Meral, Halil Asaf Gülırmak ve Selin Aktaş Tuncay Meral Antrenörlüğünde Samsun’da Erzincan’ı temsil ettiler. Samsun 11 - 12 yaş bayan erkek yüzme gelişim projesi 2. etap bölge müsabakasına katılan Erzincan Belediyespor  sporcularımız toplam 12 yarışta barajlarını geçerek şehrimizi başarılı bir şekilde temsil ettiler.  

Erzincan Belediye Spor Erkek Sporcularımız Berk Efe Meral Erkekler 200m Karışık, Erkekler 50m Kurbağalama, Erkekler  100m Kurbağalama ve Erkekler  200m Kurbağalama kategorilerinde Halil Asaf Gülırmak Erkekler  Erkekler 50m serbest, Erkekler 100m serbest, Erkekler 200m Karışık ve Erkekler 50m Kelebek kategorilerinde, Erzincan Belediye Spor Kız Sporcumuz Selin Aktaş’da Kızlar 200m kurbağalama, kızlar 100m sırtüstü, kızlar 200m sırtüstü ve kızlar 200m karışık kategorilerinde barajı geçerek şehrimizi başarılı bir şekilde temsil ettiler.

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy Sporcularımızı ve Antrenörümüzü başarılarından dolayı tebrik etti. “Sosyal belediyecilik adına elimizden geleni en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz hem spor hem kültürel etkinliklerde ön planda olan bir şehir olacağız” dedi

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR