Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
YUNUS EMRE MAHALLESİNDE HUMMALI ÇALIŞMA

Buradasınız: Haberler - Yunus Emre Mahallesinde Hummalı Çalışma

2476 görüntülenme - Tarih: 01.07.2014    YAZDIR

Erzincan Belediyesi, kent genelinde yürüttüğü yol kaplama çalışmalarına devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, alt yapısı biten diğer bölgelerde olduğu gibi Yunus Emre Mahallesinde de sıcak asfalt serimi ve kilit parke taşı ile yol kaplaması gerçekleştiriyor.
Üst yapı çalışmalarının başlamadığı bölgelerde ise tamir çalışmaları gerçekleştirerek genel asfalt çalışması öncesi, geçici tedbirler alınmış oluyor.

Dar ve fazla uzun olmayan sokaklarda kilit parke, ana arterlerde ve genişliği 7 metreden uzun cadde ile sokaklarda ise sıcak asfalt serimi ile yol kaplaması yapan Erzincan Belediyesi, 2014 yılı içerisinde kent merkezinde 30 Km parke taşı, 100 Km uzunluğunda sıcak asfalt çalışması yürütmeyi hedefliyor.

Belediye Fen İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada şehir merkezinde yılsonuna kadar alt yapısı tamamlanmış tüm cadde ve sokaklarda, yol kaplamasının yenileneceği ifade ediliyor. Halen Yunus Emre Mahallesinde çalışan ekipler, 3 Temmuz'dan itibaren Ali Kemali Caddesinin asfaltlama çalışmalarını yürütecekler.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR