Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
MİLLETVEKİLİMİZ SEBAHATTİN KARAKELLE' DEN BELEDİYEMİZE ZİYARET

Buradasınız: Haberler - Milletvekilimiz Sebahattin Karakelle' Den Belediyemize Ziyaret

542 görüntülenme - Tarih: 04.01.2018    YAZDIR

Çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere şehrimize gelen Milletvekilimiz Sebahattin Karakelle Belediyemizi ziyaret etti.

4 Ocak Perşembe günü gerçekleştirilen ziyarette Milletvekilimiz Sebahattin Karakelle’ye  Ak Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci eşlik etti.

Şehrimizde gerçekleştirilen yatırımlar hakkında bilgi alış verişinin yapıldığı ziyarette, Erzincan’a yapılacak olan 600 yataklı Şehir Hastanesinin yapımına Başbakanımız Binali Yıldırım’ın talimatlarıyla en kısa sürede başlanacağı belirten Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy, Erzincan’ın her şeyin en iyisine layık olduğunu belirtti.

Milletvekilimiz Sebahattin Karakelle ise “Son 16 yılda ülkemizde başlatılan kalkınma hamlesinden şehrimizde payını büyük oranda aldı. Tabi bunda Başbakanımız Binali Yıldırım’ın etkisi çok büyük. Son olarak şehrimizde yapımına başlanacak olan 600 yataklı Şehir Hastanesi bunlardan biri. Ancak bunları yeterli görmüyoruz. El birliğiyle ülkemizi ve şehrimizi 2023,2053 ve 2071 hedeflerine hazırlıyoruz.” Dedi.

Gerçekleştirilen konuşmaların ardından Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy ,   Milletvekilimiz Sebahattin Karakelle ve Ak Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci’ye  Cumhurbaşkanımız ile çekilen hatıra fotoğrafını hediye etti.

 

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR