Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
BAŞARILI SPORCULARDAN BELEDİYE BAŞKANIMIZA ZİYARET

Buradasınız: Haberler - Başarılı Sporculardan Belediye Başkanımıza Ziyaret

406 görüntülenme - Tarih: 03.01.2018    YAZDIR

 21-29 Kasım tarihleri arasında Çekya'nın başkenti Prag'da düzenlenen Uluslararası 17 Yaş Avrupa Gençler Badminton Şampiyonasında Avrupa ikincisi olan ve çoğunluğu Erzincanlı sporculardan oluşan Badminton Milli Takımı sporcuları Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy’u makamında ziyaret etti.

03 Ocak Çarşamba günü gerçekleştirilen ziyarette milli sporculara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burak Mumcu ile antrenörleri eşlik etti.

Kısa süren sohbetin ardından bir açıklama yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burak Mumcu “21 -29 Kasım tarihleri arasında 21-29 Kasım tarihleri arasında Çekya'nın başkenti Prag'da düzenlenen U17 Yaş Avrupa Gençler Badminton Şampiyonasında Avrupa ikincisi , ferdi müsabakalarda  Zehra Erdem, 17 Yaş Altı Tek Kızlar Avrupa Üçüncüsü ve  Bengisu Erçetin ve Zehra Erdem Çift Kızlar kategorisi 17 Yaş Altı Avrupa Şampiyonu olarak Altın Madalyanın sahibi oldu. Verdiğiniz desteklerden dolayı kumumuz ve sporcularımız adına sizlere çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy ise “ Başarılarınızdan ötürü Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürümüze hocalarınıza ve siz değerli sporcularımıza hemşehrilerimiz adına teşekkür ederim. Başarılarınız bizleri gururlandırıyor. Biz tüm sporcularımıza sınırsız destek veriyoruz. Ancak sizin başarınız sadece bizim değil ülkemizin göğsünü kabartıyor. Dünyada ülkemizi temsil ediyorsunuz. Başarılarınızın devamını diliyorum.” Dedi.

Konuşmaların ardından  Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy sporculara çeşitli hediyeler verdi. 

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR