Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
BELEDİYE BAŞKANIMIZ CEMALETTİN BAŞSOY KURUTİLEK MAHALLESİ SAKİNLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Buradasınız: Haberler - Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy Kurutilek Mahallesi Sakinleriyle Bir Araya Geldi

379 görüntülenme - Tarih: 12.12.2017    YAZDIR

Bulduğu her fırsatta hemşehrilerimizle bir araya gelen Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy bu kez Kurutilek mahallesinde hemşehrilerimizle buluşarak onların istek ve önerilerini dinledi.

 

11 Aralık Pazartesi günü akşam saatlerinde gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy’un yanı sıra Belediye Başkan Yardımcılarımız, birim müdürlerimiz ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

 

Mahalle Muhtarı Beker Aslan’ın açılış konuşmasının ardında bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy “ Geçtiğimiz yıl yapmış olduğunuz başvuru neticesinde Kurutilek köyü belediyemizin 26. Mahallesi oldu. 5393 sayılı Belediyeler kanunun 11 maddesine göre gerçekleştirdiğimiz çalışma neticesinde 9 Belde ve 3 köyümüzü de şehir merkezine bağladık.2019 yılı yerel seçimleriyle birlikte  şehrimizin 37 mahallemiz olacak. Belediyesi olarak hedefimiz bütün 26 mahallenin tamamına eşit hizmet götürmek. Ancak kentimize yeni katılacak olan mahallede biraz zamana ihtiyaç var. Öncelik yeni aldığımız imar revizyon kararıyla büyük bir değişim geçirecek. Hayvancılık alanında yapılacak olan yatırımlarla şehir merkezinde zamanla hayvancılık kalkacak. Yani şehir hayatının bütün ayrıntıları burada da olacak. Muhtarımızdan taleplerini aldım aciliyet arz eden konuları hemen gerçekleştireceğiz.”dedi

 

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR