Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
FATİH İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN BAŞKAN BAŞSOY’A ZİYARET

Buradasınız: Haberler - Fatih İlkokulu Öğrencilerinden Başkan Başsoy’a Ziyaret

381 görüntülenme - Tarih: 13.11.2017    YAZDIR

Erzincan Fatih İlkokulu Öğrenci Başkanı Ceylin Naz Aslan ve Başkan Yardımcısı Berat Aslan, okul müdürü Ziyaaddin Devraut eşliğinde Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy’u makamında ziyaret etti.

 Öğrenci Başkanı Ceylin Naz Aslan seçim sonrası faaliyetleri ile ilgili Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy ile fikir alışverişinde bulundular ve okulun eksikleri için de yardım talep ettiler.

Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Başsoy"Geçtiğimiz günlerde bir 'Mektup' aracılığıyla bizlere ulaşıp, görüşme hayali olduğunu ve bunu en kısa sürede gerçekleştirmek istediğini dile getiren Ceylin Naz Aslan ve Berat Aslan evlatlarımızı, sevgi ve masumiyet dolu yürekleri, özgün hareketleri ve manevi cesaretleri ile makamımızda misafir ettik. 
Şahsıma karşı duymuş oldukları ilgi ve alakaya defaatle teşekkür ediyor, bu evlatlarımızın nezdinde yüreği sevgi dolu tüm evlatlarımıza selam ve sevgilerimi sunuyorum. Okulun fiziki eksiklikleri için her türlü yardımı yapmaya hazırız " dedi.

Başkan Başsoy daha sonra Öğrenci Başkanı Ceylin Naz Aslan ve Başkan Yardımcısı Berat Aslan’a çeşitli hediyeler verdi.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR