Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
ESNAF TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR

Buradasınız: Haberler - Esnaf Toplantıları Devam Ediyor

578 görüntülenme - Tarih: 08.12.2016    YAZDIR

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy esnafın sorunlarını yerinde dinliyor.

 

Artık geleneksel hale gelen esnaf toplantılarının 17’ncisi    07 Aralık Çarşamba günü Ermerkez AVM de gerçekleştirildi.  Başkan Başsoy’a,  Belediye Başkan Yardımcıları Halit Mutlu, Karabey Atıcı ve Sami Mollaoğulları eşlik ettiler.

 

Gerçekleştirilen toplantıda belediye çalışmaları hakkında bir sunum yapan Başkan Başsoy “Göreve geldiğimiz günden itibaren hemşehrilerimizle bir araya gelip bilgi alş verişinde bulunmak için bu toplantıları gerçekleştiriyoruz.  Göreve geleli yaklaşık üç yıl oldu. Bu zaman zarfında mesai arkadaşlarımızla birlikte 26 mahallemizin tamamında hiçbir ayrım gözetmeksizin çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 3 yıl içerisinde şehir merkezinde toplam 100 Milyon TL. lik yatırım yaptık. .  Altyapı çalışmalarımızda sona yaklaştık. Arıtma tesisimizin kapasitesini artırdık. Türkiye’nin en modern atıksu arıtma tesisini inşa ediyoruz. 20km ye yakın kanalizasyon hattı, en az 200 km yakın asfalt,130 km ye yakın kaldırım çalışması tamamlanmak üzere.  2017 yılında da daha büyük projelerin hayata gerçekleştireceğiz. Şehircilik açısından Erzincan ülkemizin en yaşanılabilir kentidir.” dedi.

 

Esnaf toplantısının sonunda, esnafların sorunları  dinlenerek, çözüm önerileri noktasında fikir alış verişinde bulunuldu.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR