Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
YILIN İKİNCİ MAHALLE MECLİS TOPLANTISI ÇARŞI MAHALLESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Buradasınız: Haberler - Yılın İkinci Mahalle Meclis Toplantısı Çarşı Mahallesinde Gerçekleştirildi

535 görüntülenme - Tarih: 26.10.2016    YAZDIR

Erzincan Belediyesi tarafından düzenlenen Mahalle Meclis toplantıları devam ediyor. 25 Ekim Salı günü Çarşı Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, mahalle halkının sorunlarını yerinde dinledi.

 

Erzincan Belediyesi Kültür Sanat Merkezinde gerçekleştirilen Mahalle Meclis Toplantısı Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Belediye Başkan yardımcıları, birim müdürleri, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda mahalle sakininin katılımı ile gerçekleşti.

 

 Çarşı Mahallesi muhtarı İhsan Alparslan’ın konuşmaları ile başlayan toplantıda bir açıklama yapan Başkan Başsoy “ Sizlerin de gördüğü gibi şehrimiz adeta bir açık şantiye gibi. Her noktada ayrı bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Bunları anlatmaya gerek yok. Asıl olan sizlerin düşünceleri. Bu gün siz konuşacaksınız biz dinleyeceğiz.” Dedi.

 

Daha sonra mahallede yürütülen belediye çalışmaları hakkında kısa bir sunum yapıldı ve ardından mahalle halkının Başkan Başsoy’a doğrudan yönelttiği sorulara geçildi. Belediye yetkilileri tarafından bizzat not edilen konuların derhal çözülmesi için çalışmalara başlanacağı bildirildi.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR