Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
ERZİNCAN BELEDİYESİ 125 ÇOCUĞUMUZA SÜNNET MERASİMİ DÜZENLEDİ

Buradasınız: Haberler - Erzincan Belediyesi 125 Çocuğumuza Sünnet Merasimi Düzenledi

1395 görüntülenme - Tarih: 28.08.2016    YAZDIR

Erzincan Belediyesi tarafından, sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında geçtiğimiz hafta evlerinde uzman doktorlar tarafından sünnet ettirilen 125 çocuğumuz için Sünnet Merasimi düzenledi.

 

28 Ağustos Pazar günü Atatürk Parkında bulunan sosyal tesiste gerçekleştirilen sünnet merasimi öncesi çocuklara sünnet kıyafeti dağıtıldı.

 

Programa sünnet olan çocuklar ve aileleri dışında Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Ak Parti İl Başkanı Orhan Bulut, kamu kurum yöneticileri, sivil toplum örgütleri yöneticileri katıldı. Protokol mensupları her masayı ayrı ayrı gezerek çocukları ve ailelerini tebrik ettiler ve çocuklara Erzincan Belediyesi tarafından hazırlanan hediyeler verdiler.

 

Kur’an-ı Kerim tilaveti, Mevlit-i Şerif ve İlahilerin okunduğu programda bir konuşma yapan Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “Sosyal Belediyecilik çalışmaları kapsamında belediye olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da toplu bir sünnet organizasyonu gerçekleştirdik. Bu mutlu günümüzde 125 çocuğumuz sünnet olarak erkekliğe ilk adımlarını attılar. Cenab-ı Allah çocuklarımıza sağlık sıhhat versin” dedi.

 

Erzincan Vali Ali Arslantaş ise Erzincan Belediyesine bu güzel programdan ötürü teşekkür ederek sünnet olan çocuklarımıza geçmiş olsun dileklerini sundu.

 

Yapılan konuşmaların ardından Sünnet Merasimine katılan yaklaşık 1000 kişiye yemek ikram edildi.

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR