Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
ERZİNCAN BELEDİYESİ ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR.

Buradasınız: Haberler - Erzincan Belediyesi Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor

1372 görüntülenme - Tarih: 21.07.2016    YAZDIR

Erzincan Belediyesi şehrimizi daha modern ve yaşanabilir bir hale getirmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.  Ana arterler ve mahalle aralarında asfalt ve kaldırım kaplama çalışmaları hızla devam ediyor. Erzincan Belediyesi Fen işleri Müdürlüğüne bağlı ekipler bir yandan Kazım Karabekir mahallesinde asfalt çalışmalarını sürdürürken biryandan da Halit Paşa Caddesinde kavşak ve kaldırım yenileme çalışmalarına başladı.

 

Kazım Karabekir mahallesinde yoğun bir şekilde gerçekleştirilen çalışmaları yakından takip eden Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Şehrimizi daha güzel ve daha yaşanılabilir bir kent haline getirebilmek için çalıştıklarını belirtti.

 

Başsoy sözlerini şöyle sürdürdü: 2016 yılında Aslanlı, Kazım Karabekir, Cumhuriyet, Başbağlar, Yunus Emre, Gülabibey, Mimar Sinan İzzet Paşa ve Bahçelievler mahalleleri ile bazı bulvar ve caddelerde yaklaşık 67 bin ton asfalt kullanarak 40 km yol ve 125 km kaldırım çalışması gerçekleştirmeyi planlıyoruz. 2017 yılı sonun da asfalt ve kaldırım problemini ortadan kaldıracağız” dedi

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR