Cemalettin BAŞSOY

Erzincan Belediye Başkanı

Google Plus'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Facebook'ta Paylaş
BAŞBAKANIMIZ SAYIN BİNALİ YILDIRIM ERZİNCAN BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ.

Buradasınız: Haberler - Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım Erzincan Belediyesini Ziyaret Etti

960 görüntülenme - Tarih: 05.06.2016    YAZDIR

Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım Erzincan Belediyesini ziyaret etti. 5 Haziran Pazar günü saat 15.30’da gerçekleşen ziyarette Sayın Başbakanımıza, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Erzincan Milletvekilleri Sebahattin Karakelle ve Serkan Bayram, Ak Parti İl Başkanı Orhan Bulut eşlik ettiler.


 

Belediye sarayı önünde Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy tarafından karşılanan Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım, karşılamada hazır bulunan Erzincan Belediyesi Meclis Üyeleri, belediye başkan yardımcıları ve müdürlerle teker teker görüştü.


 

Zabıtayı selamlayan başbakanımız, mehter takımının marşları eşliğinde Belediye Sarayına girdi.


 

Başkanlık makamında önce şeref defterini imzalayan Başbakan Yıldırım, ardından Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy’dan bir brifing aldı. Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, brifing öncesi Sayın Başbakanımıza ve beraberindekilere hoş geldin dedikten sonra, öncelikle Erzincan ile alakalı genel bilgiler ve belediye genel durumu ve ardından çalışmalar ile projeler hakkında bir sunum gerçekleştirdi. Sunum esnasında Sayın Başbakan yer yer değerlendirmelerde bulundu ve sorular sordu.
 

Sayın binali yıldırım, yaklaşık 1,5 saat süren ziyaretin ardından diğer programlarına geçmek üzere belediyeden ayrıldı.

 

Fotoğraflar FOTOĞRAFLAR